wela zgierz kasy

123 123 123

email@gmail.com

City, Road 12

O nas

Kasy Fiskalne

Drukarki Fiskalne

Kontakt

urządzenia ID

Oprogramowanie dla Firm

Monitoring Firm

Terminale Płatnicze

Bileterki

Wagi

kasa,kasy,wela,zgierz

91-134 Łódź ul. Rojna 103                                                  serwis :   serwis@wela.pl;               600 467 33  ;  512 604 831

                                                                               dział handlowy :      biuro@wela.pl;      42 716 08 45 kom. 602 451 033

Bileterka autobusowa Emar 205 jest specjalizowaną kasą rejestrującą z ewidencją dopłat do ustawowych biletów ulgowych przeznaczoną do obsługi sprzedaży biletów w autobusie dla dalekobieżnej, podmiejskiej i miejskiej komunikacji pasażerskiej.
Bileterka autobusowa Emar 205 występuje w dwóch podstawowych wersjach: z klawiaturą mechaniczną lub z dużym 7 calowym panelem dotykowym. Ponadto posiada kopię elektroniczną paragonu oraz automatyczny obcinacz papieru w standardzie. Zastosowany wytrzymały termiczny mechanizm Fujitsu pozwala na dwukrotne szybszy wydruk niż w bileterce EMAR 105, dodatkowo szeroki papier 57 mm pozwala uzyskać bardziej czytelny bilet jednocześnie skracając jego długość.
Dzięki budowie modułowej bileterkę można dostosować do swoich potrzeb, posiada ona opcjonalnie obsługę biletów elektronicznych mifare (EM-Karta pasażera), czytnik kodów QR służący do odczytu kodów z legitymacji uprawniających do ulg ustawowych, odczytu kodów z biletów sprzedanych w innych kanałach sprzedaży w celu ich weryfikacji i rejestracji, obsługę terminala płatniczego, obsługa tablic kierunkowych autobusu, możliwość pracy zdalnej poprzez GSM lub Wi-Fi oraz lokalizację GPS.
Bileterka autobusowa Emar 205 jest przeznaczona do pracy w nowym systemie Informica 2.0 i w ramach tego systemu może współpracować z bileterką Emar 105.
System biletowy składa się z następujących składników:
Przenośne specjalizowane kasy rejestrujące (bileterki autobusowe) Emar 205 w różnych opcjach wykonania instalowane w autobusach na podstawie mocującej lub szufladzie na pieniądze.
System informatyczny Informica do zarządzania rozkładem jazdy, obsługą sprzedaży biletów różnymi kanałami oraz rozliczaniem tej sprzedaży i sporządzaniem różnorodnych zestawień zbiorczych. Oprogramowanie systemu instalowane jest na udostępnianym serwerze producenta lub na komputerze użytkownika, W przypadku stosowania bileterek autobusowych z wykorzystaniem kart pamięci kierowców do komputera użytkownika podłączony jest programator kart kierowców pozwalający na wymianę informacji z bileterkami.
Oprogramowanie BiletMSQL (dedykowane małym i średnim firmom) lub DworzecSQL (dedykowany sprzedaży na dworcach) obsługujące stacjonarną sprzedaż imiennych biletów okresowych i miesięcznych oraz biletów jednorazowych za pomocą specjalizowanych biletowych drukarek fiskalnych Printo Line B.
System biletów elektronicznych tzw. EM-kart pasażera pozwalający na zapis na zbliżeniowych kartach pamięci typu mifare biletów miesięcznych, okresowych i wieloprzejazdowych poprzez specjalny programator w stacjonarnym punkcie sprzedaży oraz ich weryfikację (sprawdzenie ważności i rejestrację przejazdu) w autobusie za pomocą bileterki Emar 205 wyposażonej w czytnik biletów elektronicznych).
System biletów elektronicznych pozwala na zakup przez pasażera kolejnego imiennego biletu okresowego, miesięcznego lub wieloprzejazdowego w autobusie poprzez bileterkę Emar 205 z czytnikiem mifare.
System kontroli biletów elektronicznych pozwalający na kontrolę biletów zapisanych na EM-kartach pasażera za pomocą zbliżeniowych czytników kontrolera CKM-100 programowanych i rozliczanych poprzez specjalny komputerowy program e-kontroler.
Aby poznać ceny w/w urządzeń
skontaktuj się z nami:
 tel. 602 451 033

                                                  Kasy Fiskalne
                                      91-134 Łódź , ul. Rojna 103
                                tel. 42 716 08 45 kom.602 451 033
                                                  biuro@wela.pl