Fawag Box to pionierska drukarka fiskalna z podpisem marki Fawag. Zaskakuje swoją kompaktową budową i stylowym, minimalistycznym designem, co czyni ją wyjątkowym urządzeniem w świecie rozwiązań fiskalnych. Funkcjonalność Fawag Box przekracza oczekiwania, zapewniając wszystkie niezbędne elementy, które ułatwiają prowadzenie działalności. To nie tylko urządzenie, to partner biznesowy, gotowy sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. Dzięki niemu, obsługa fiskalna staje się nie tylko obowiązkiem, ale także przyjemnością. Fawag Box - nowa era w drukowaniu fiskalnym.

                                                        Kasy Fiskalne

                                             91-134 Łódź, ul. Rojna 103

                                95-100 Zgierz, ul. Powstańców Śląskich 21 

                                       tel. 42 716 08 45 kom.602 451 033
                                                       biuro@wela.pl

Posnet  Thermal HX to nowa drukarka należąca do linii najbardziej niezawodnych urządzeń fiskalnych na rynku. Wyposażona w szybki i wytrzymały mechanizm drukujący SEIKO umożliwia sprawną obsługę nawet przy dużym natężeniu ruchu klientów. Thermal HX daje również możliwość wysyłania paragonów w wersji elektronicznej, czyli tzw. e-paragonów.

Novitus Deon Online to  przede wszystkim ergonomia i praktyczność. Sprawdzi się w punktach prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Wytrzyma nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne: wysokie i niskie temperatury. Drukarka posiada również wbudowane i specjalnie przystosowane zasilanie akumulatorowe tak, aby można było na niej pracować nawet kilka dni bez zasilania zewnętrznego.

Doceniona przez liczne grono użytkowników drukarka ELZAB Mera dostępna w wersji ONLINE.

Wysokiej klasy, szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z automatycznym obcinaczem papieru w standardzie.

Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzi się w supermarkecie, hurtowni, hotelu, restauracji, księgarni oraz stacji paliw.

Jej niewielkie gabaryty stanowią idealne rozwiązanie przy ograniczonej powierzchni lady sklepowej.

Drukarka Bono online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Tzn. że urządzenie wyposażone jest m.in. w bardzo wydajny 32 bitowy procesor o taktowaniu nawet do 524Mhz.Pamięć bazowa to 1mln kodów PLU. Prosta wymiana papieru typu "otwórz i wrzuć ", 2 czytelne wyświetlacze graficzne z możliwością wyświetlania tekstów reklamowych oraz grafiki. 

Drukarka Posnet Trio ONLINE potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing'u.Jeśli zainstalujesz na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak oryginalnym i nietuzinkowym rozwiązaniem. Wyobraź

sobie taką właśnie drukarkę w Twoim butiku lub na wyspie marketowej, albo też w sklepie: spożywczym, mięsnym, monopolowym czy jubilerskim. Urządzenie to polecamy także do cukierni, piekarni, a także fast-foodów.

ELZAB Zeta ONLINE - mała drukarka fiskalna, z dużymi możliwościami, w atrakcyjnej cenie. Przeznaczona jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Z uwagi na kompaktową obudowę zajmuje niewiele miejsca na ladzie. Mimo niewielkich gabarytów drukarka mieści 60-cio metrową rolkę papieru. Do Zety online można podłączyć dodatkowy wyświetlacz na słupku (wymaga oddzielnego zakupu)..

Posnet Temo HS to najmniejsze urządzenie ONLINE na rynku. Dzięki niewielkim gabarytom doskonale sprawdza się w sprzedaży mobilnej w terenie jak i również w małych punktach handlowo-usługowych. Dzięki wydajnemu akumulatorowi urządzenie pozwala na wydrukowanie do 80 000 wierszy na wydrukach fiskalnych i niefiskalnych. 

Najczęściej kupowana drukarka fiskalna na rynku w wersji ONLINE. Urządzenie to sprawdza się w hurtowniach, dużych sklepach jak i również w małych punktach handlowo-usługowych. Urządzenie posiada dwie wersje mechanizmów drukujących pozwalających na wydruk na papierze o szerokości: 57 mm.Posnet Trio Online

 Od : 2499,00 zł netto

kasy logo new

Przykładowy fragment naszej oferty :

Fawag box LAN  Online

Od : 2099,00 zł netto 

Posnet Thermal HX Online

Posnet Temo HS Online

Posnet Thermal XL2 Online

Elzab Mera Online LAN 

Elzab Zeta Online

Novitus Bono Online

Od : 2990,00 zł netto

Od: 2299,00 zł netto 

Od : 2899,00 zł netto 

Od : 2290,00 zł netto 

Od : 3099,00 zł netto 

Od : 1990,00 zł netto

Novitus Deon Online 

Od : 2490,00 zł netto 

91-134 Łódź ul. Rojna 103                                                   serwis :   serwis@wela.pl;               600 467 33  ;  512 604 831

95-100 Zgierz  ul. Powstańców Śląskich 21 lok 18     dział handlowy :      biuro@wela.pl;      42 716 08 45 kom.  602 451 033

kasa,kasy,wela,zgierz

Wagi

Bileterki

Terminale Płatnicze

Monitoring Firm

Oprogramowanie dla Firm

urządzenia ID

Kontakt

Drukarki Fiskalne

Kasy Fiskalne

O nas

City, Road 12

email@gmail.com

123 123 123