wela zgierz kasy

123 123 123

email@gmail.com

City, Road 12

O nas

Kasy Fiskalne

Drukarki Fiskalne

Kontakt

urządzenia ID

Oprogramowanie dla Firm

Monitoring Firm

Terminale Płatnicze

Bileterki

Wagi

kasa,kasy,wela,zgierz

91-134 Łódź ul. Rojna 103                                                  serwis :   serwis@wela.pl;         600 467 33  ;  512 604 831

95-100  Zgierz ul. Powstańców Śląskich 21         dział handlowy :      biuro@wela.pl;    42 716 08 45 kom. 602 451 033

Od : 2490,00 zł netto 

Novitus Deon Online 

Posnet Thermal XL2 

Od : 1990,00 zł netto

Od : 3099,00 zł netto 

Od : 1490,00 zł netto 

Od : 2290,00 zł netto 

Od 2899,00 zł netto 

Od : 2899,00 zł netto 

Od: 2299,00 zł netto 

Od : 2990,00 zł netto

Novitus Bono Online

Elzab Zeta Online

Elzab Mera Online LAN 

Posnet Thermal XL2 Online

Posnet Temo HS Online

Posnet Thermal HX Online

Elzab Zeta 

Przykładowy fragment naszej oferty :

                                                  Kasy Fiskalne
                                      91-134 Łódź , ul. Rojna 103
                                  tel. 42 716 08 45 kom.602 451 033
                                                  biuro@wela.pl

kasy logo new

 Od : 2499,00 zł netto

Posnet Trio Online

Najczęściej kupowana drukarka fiskalna na rynku w wersji ONLINE. Urządzenie to sprawdza się w hurtowniach, dużych sklepach jak i również w małych punktach handlowo-usługowych. Urządzenie posiada dwie wersje mechanizmów drukujących pozwalających na wydruk na papierze o szerokości: 57 mm.


Posnet Temo HS to najmniejsze urządzenie ONLINE na rynku. Dzięki niewielkim gabarytom doskonale sprawdza się w sprzedaży mobilnej w terenie jak i również w małych punktach handlowo-usługowych. Dzięki wydajnemu akumulatorowi urządzenie pozwala na wydrukowanie do 80 000 wierszy na wydrukach fiskalnych i niefiskalnych. 
ELZAB Zeta ONLINE - mała drukarka fiskalna, z dużymi możliwościami, w atrakcyjnej cenie. Przeznaczona jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Z uwagi na kompaktową obudowę zajmuje niewiele miejsca na ladzie. Mimo niewielkich gabarytów drukarka mieści 60-cio metrową rolkę papieru. Do Zety online można podłączyć dodatkowy wyświetlacz na słupku (wymaga oddzielnego zakupu)..
Drukarka Posnet Thermal XL2 doskonale sprawdza się w dużych obiektach handlowych, super i hipermarketach, na stacjach paliw lub w hurtowniach, a także w kinach, teatrach, muzeach czy szpitalach. Często korzystają z niej właściciele hoteli, restauracji, salonów samochodowych, centrów rekreacji.Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na wyjątkowo łatwe i ergonomiczne zaaranżowanie dowolnego stanowiska kasowego.
Drukarka Posnet Trio ONLINE potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing'u.Jeśli zainstalujesz na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak oryginalnym i nietuzinkowym rozwiązaniem. Wyobraź
sobie taką właśnie drukarkę w Twoim butiku lub na wyspie marketowej, albo też w sklepie: spożywczym, mięsnym, monopolowym czy jubilerskim. Urządzenie to polecamy także do cukierni, piekarni, a także fast-foodów.
Drukarka fiskalna ELZAB Zeta to drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Ze względu na niewielkie rozmiary jest idealnym rozwiązaniem dla kiosków i niewielkich stoisk, gdzie lada ma ograniczoną powierzchnię. Drukarka posiada funkcje informujące użytkownika o konieczności wykonania raportu dobowego oraz raportu miesięcznego za miesiąc poprzedni.
Drukarka Bono online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Tzn. że urządzenie wyposażone jest m.in. w bardzo wydajny 32 bitowy procesor o taktowaniu nawet do 524Mhz.Pamięć bazowa to 1mln kodów PLU. Prosta wymiana papieru typu "otwórz i wrzuć ", 2 czytelne wyświetlacze graficzne z możliwością wyświetlania tekstów reklamowych oraz grafiki. 
Doceniona przez liczne grono użytkowników drukarka ELZAB Mera dostępna w wersji ONLINE.
Wysokiej klasy, szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z automatycznym obcinaczem papieru w standardzie.
Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzi się w supermarkecie, hurtowni, hotelu, restauracji, księgarni oraz stacji paliw.
Jej niewielkie gabaryty stanowią idealne rozwiązanie przy ograniczonej powierzchni lady sklepowej.
Novitus Deon Online to  przede wszystkim ergonomia i praktyczność. Sprawdzi się w punktach prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Wytrzyma nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne: wysokie i niskie temperatury. Drukarka posiada również wbudowane i specjalnie przystosowane zasilanie akumulatorowe tak, aby można było na niej pracować nawet kilka dni bez zasilania zewnętrznego.
Posnet  Thermal HX to nowa drukarka należąca do linii najbardziej niezawodnych urządzeń fiskalnych na rynku. Wyposażona w szybki i wytrzymały mechanizm drukujący SEIKO umożliwia sprawną obsługę nawet przy dużym natężeniu ruchu klientów. Thermal HX daje również możliwość wysyłania paragonów w wersji elektronicznej, czyli tzw. e-paragonów.

Drukarka Offline dostępna w sprzedaży  do 31-12-2022 r lub wyczerpania zapasów.

Drukarka Offline dostępna w sprzedaży  do 31-12-2022 r lub wyczerpania zapasów.