wela zgierz kasy

123 123 123

email@gmail.com

City, Road 12

O nas

Kasy Fiskalne

Drukarki Fiskalne

Kontakt

urządzenia ID

Oprogramowanie dla Firm

Monitoring Firm

Terminale Płatnicze

Bileterki

Wagi

kasa,kasy,wela,zgierz

95-100 Zgierz, Powstańców Śląskich 21                                     biuro@wela.pl;  serwis@wela.pl   42 716 08 45 kom. 602 451 033

Od : 2390,00 zł netto 

Novitus Bono E LAN

Novitus Deon Online 

Posnet Thermal XL2 

Od : 2190,00 zł netto

Od : 2399,00 zł netto 

Od : 1490,00 zł netto 

Od : 2490,00 zł netto 

Od : 2299,00 zł netto 

Od : 1990,00 zł netto 

Od : 2790,00 zł netto 

Od : 2190,00 zł netto 

Od 2299,00 zł netto 

Od : 2190,00 zł netto 

Od : 2799,00 zł netto 

Od: 2299,00 zł netto 

Od : 2790,00 zł netto

Novitus Bono Online

Elzab Zeta Online

Elzab Mera Online 

Posnet Thermal XL2 Online

Posnet Temo HS Online

Elzab Mera + TE FV

Posnet Temo HS 

Novitus Deon LAN E

Emar Tempo Pro

Posnet Trio 

Elzab Zeta 

Przykładowy fragment naszej oferty :

                                                  Kasy Fiskalne
                             95-100 Zgierz, ul.Powstańców Śląskich 21
                                       tel. 42 716 08 45 kom.602 451 033
                                                  biuro@wela.pl

kasy logo new

 Od : 2399,00 zł netto

Posnet Trio Online

Najczęściej kupowana drukarka fiskalna na rynku w wersji ONLINE. Urządzenie to sprawdza się w hurtowniach, dużych sklepach jak i również w małych punktach handlowo-usługowych. Urządzenie posiada dwie wersje mechanizmów drukujących pozwalających na wydruk na papierze o szerokości: 57 mm.


Posnet Temo HS to najmniejsze urządzenie ONLINE na rynku. Dzięki niewielkim gabarytom doskonale sprawdza się w sprzedaży mobilnej w terenie jak i również w małych punktach handlowo-usługowych. Dzięki wydajnemu akumulatorowi urządzenie pozwala na wydrukowanie do 80 000 wierszy na wydrukach fiskalnych i niefiskalnych. 
Drukarka fiskalna Emar Tempo 3 to najnowsze urządzenie renomowanego producenta specjalizującego się w bileterkach autobusowych firmy Emar. Standardowo wyposażona w kartę sieciową umożliwiającą drukowanie w sieci lokalnej i przez internet. Dodatkowo można wyposażyć ją w moduł Wifi lub Bluetooth do bezprzewodowej komunikacji. Posiada kopię elektroniczną paragonów i możliwość drukowania NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym.
ELZAB Zeta ONLINE - mała drukarka fiskalna, z dużymi możliwościami, w atrakcyjnej cenie. Przeznaczona jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Z uwagi na kompaktową obudowę zajmuje niewiele miejsca na ladzie. Mimo niewielkich gabarytów drukarka mieści 60-cio metrową rolkę papieru. Do Zety online można podłączyć dodatkowy wyświetlacz na słupku (wymaga oddzielnego zakupu)..
Nowsza, bardziej rozbudowana wersja drukarki Deon E. Drukarka Deon LAN E – po poprzedniku odziedziczyła dobrze kojarzącą się nazwę oraz najbardziej ergonomiczny kształt urządzenia fiskalnego na polskim rynku. Jednak środek, to zupełnie nowa drukarka fiskalna z funkcjonalnością spotykaną w najdroższych, najbardziej zaawansowanych drukarkach fiskalnych. Z zewnątrz widać, że zmieniły się wyświetlacze: teraz drukarka Deon LAN E wyposażona jest w wyświetlacze graficzne o rozdzielczości 132 x 48 pikseli graficznie wyświetlające menu oraz nazwy sprzedawanych towarów.
Drukarka Posnet Thermal XL2 doskonale sprawdza się w dużych obiektach handlowych, super i hipermarketach, na stacjach paliw lub w hurtowniach, a także w kinach, teatrach, muzeach czy szpitalach. Często korzystają z niej właściciele hoteli, restauracji, salonów samochodowych, centrów rekreacji.Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne pozwalają na wyjątkowo łatwe i ergonomiczne zaaranżowanie dowolnego stanowiska kasowego.
Drukarka Posnet Trio ONLINE potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing'u.Jeśli zainstalujesz na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak oryginalnym i nietuzinkowym rozwiązaniem. Wyobraź
sobie taką właśnie drukarkę w Twoim butiku lub na wyspie marketowej, albo też w sklepie: spożywczym, mięsnym, monopolowym czy jubilerskim. Urządzenie to polecamy także do cukierni, piekarni, a także fast-foodów.
Drukarka fiskalna ELZAB Zeta to drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Ze względu na niewielkie rozmiary jest idealnym rozwiązaniem dla kiosków i niewielkich stoisk, gdzie lada ma ograniczoną powierzchnię. Drukarka posiada funkcje informujące użytkownika o konieczności wykonania raportu dobowego oraz raportu miesięcznego za miesiąc poprzedni.
Drukarka Bono online należy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Tzn. że urządzenie wyposażone jest m.in. w bardzo wydajny 32 bitowy procesor o taktowaniu nawet do 524Mhz.Pamięć bazowa to 1mln kodów PLU. Prosta wymiana papieru typu "otwórz i wrzuć ", 2 czytelne wyświetlacze graficzne z możliwością wyświetlania tekstów reklamowych oraz grafiki. 
Doceniona przez liczne grono użytkowników drukarka ELZAB Mera dostępna w wersji ONLINE.
Wysokiej klasy, szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z automatycznym obcinaczem papieru w standardzie.
Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzi się w supermarkecie, hurtowni, hotelu, restauracji, księgarni oraz stacji paliw.
Jej niewielkie gabaryty stanowią idealne rozwiązanie przy ograniczonej powierzchni lady sklepowej.
Wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka fiskalna o pojemności bazy towarowej 500 000 PLU, z elektroniczną kopią paragonów oraz automatycznym obcinaczem papieru w standardzie.
Idealna do punktów o dużym natężeniu ruchu. Świetnie sprawdzi się w kantorze wymiany walut.
Podłączana do komputera za pośrednictwem USB, LAN lub RS232. Złącza wyprowadzone od spodu obudowy zapewniają estetykę instalacji.
Nowsza wersja dobrze znanej na rynku drukarki fiskalnej z elektroniczną kopią paragonu dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem stanowiska sprzedaży. Od swojej poprzedniczki Bono E różni się nową płyta główną, opartej o nowy porcesor, większą ilością pamięci i nowym systeme operacyjnym. Różni się też ilością dostępnych interfejsów - w tym nowoczesnym złączem komunikacyjnym LAN.
Novitus Deon Online to  przede wszystkim ergonomia i praktyczność. Sprawdzi się w punktach prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Wytrzyma nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne: wysokie i niskie temperatury. Drukarka posiada również wbudowane i specjalnie przystosowane zasilanie akumulatorowe tak, aby można było na niej pracować nawet kilka dni bez zasilania zewnętrznego.
Niewątpliwie jedną z najważniejszych zalet urządzenia jest jego rozmiar - to najmniejsza drukarka fiskalna na rynku. Swobodnie zmieścisz ją w kieszeni lub w torbie z laptopem.W razie potrzeby w każdej chwili możesz ją podłączyć do ładowarki samochodowej lub do komputera używając gniazda USB.
Posnet Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Te wszystkie rozwiązania zamknięte są w trójkątnej, kompaktowej formie. Jest niezawodna, umożliwia modułową rozbudowę dając zupełnie nowe możliwości poprzez zamontowanie obrotowego uchwytu.