wela zgierz kasy

123 123 123

email@gmail.com

City, Road 12

O nas

Kasy Fiskalne

Drukarki Fiskalne

Kontakt

urządzenia ID

Oprogramowanie dla Firm

Monitoring Firm

Terminale Płatnicze

Bileterki

Wagi

kasa,kasy,wela,zgierz

91-134 Łódź ul. Rojna 103                                                  serwis :   serwis@wela.pl;         600 467 33  ;  512 604 831

95-100  Zgierz ul. Powstańców Śląskich 21         dział handlowy :      biuro@wela.pl;    42 716 08 45 kom. 602 451 033

kasy kasa kas

Mobile HS Online

Novitus Next Online

Posnet Neo  Online

Posnet Revo Online

Farex 300Pro Online

Elzab Jota E online 20k

Posnet Ergo 

Novitus Link Online

Elzab K10 Online

Fawag Lite Online

Od :  1299,00 zł netto 

Od : 1549,00 zł netto 

Od : 1349,00 zł netto 

Od : 1749,00 zł netto 

Od : 2049,00 zł netto 

Od : 1399,00 zł netto 

Od : 1890,00 zł netto 

Od : 2390,00 zł netto 

Od : 1490,00 zł netto 

Od : 1249,00 zł netto

 Od : 1490,00 zł netto

Posnet Bingo Max Online

Od : 1549,00 zł netto 

Posnet Ergo Online

Datecs WP-25 Online

Od : 1299,00 zł netto 

                               
                             Kasy Fiskalne 
                     91 -134 Łódź , ul. Rojna 103
                      tel. 42 716 08 45 kom.602 451 033
                            biuro@wela.pl

Elzab Mini Online

Od : 1650,00 zł netto 

Novitus Nano Online

Od : 1490,00 zł netto 

Datecs WP-50 Online

Od : 1299,00 zł netto 

Niezależnie od tego czy posiadasz punkt handlowy, czy świadczysz usługi, pracujesz stacjonarnie, a może w terenie? Kasa ERGO ONLINE doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji.
ERGO ONLINE możesz także wykorzystać świadcząc usługi u klienta (np. mobilne kosmetyczki), na festynie lub jarmarku, jeśli wystawisz tam swoje stoisko. A kiedy zamienisz mały sklep w duży salon, wystarczy, że dodasz odpowiednie moduły, poszerzysz bazę PLU i Posnet ERGO ONLINE nadal będzie Ci służyć. 
Bardzo często kasy Bingo Max Online wykorzystywane są w sklepach osiedlowych oraz w mniejszych placówkach handlowo-usługowych, jak np. kioski. Korzystają z niej także warsztaty samochodowe, szkoły nauki jazdy, sklepy drogeryjno - kosmetyczne, nieduże lokale gastronomiczne i punkty sprzedaży sezonowej.
Farex PRO to kasa fiskalna online - mała, lekka i przenośna – sprawdzi się idealnie u Przedsiębiorców, którzy dysponują niewielką przestrzenią roboczą i potrzebują prostego lecz w pełni wydajnego urządzenia, lub którzy realizują sprzedaż poza punktem handlowym. Jedna z najtańszych na rynku, łatwa w obsłudze i skonfigurowana tak, aby nie trzeba było pamiętać o fiskalnych formalnościach. 
Szukasz niezawodnej kasy fiskalnej? Mamy dla Ciebie ELZAB Mini LT ONLINE! Mała i prosta w obsłudze. Idealna dla niewielkich placówek handlowych i usługowych.Polecane dla branż:  warsztaty samochodowe i serwisy opon, stacje paliw, sprzedaż węgla, fryzjerzy, kosmetyczki, branża budowlana, lekarze, branża fitness.
Mobilna kasa fiskalna NANO online i NANO online II  to kwintesencja ergonomii i designu, przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych oraz wszędzie tam, gdzie trudno zmieścić większe urządzenia fiskalne.Wersja online łączy w sobie wszystkie zalety sprawdzonego projektu oraz nowoczesne technologiczne serce, napędzające to urządzenie.
Zastanawiasz się, jak będzie rozwijał się Twój biznes? ERGO to kasa fiskalna, którą w dowolnym momencie możesz rozbudować. Jej modułowa konstrukcja pozwala na więcej, niż w tej chwili potrzebujesz.Do kasy podłączysz wagę, skaner kodów kreskowych, terminal płatniczy itp. Konstrukcja kasy, podobnie jak inne urządzenia POSNET, jest w stanie wytrzymać upadki, wstrząsy czy zachlapanie.
Ze względu na nowatorskie wzornictwo, kasę Mobile HS Online doceniają klienci, którzy stawiają na design i cenią nowinki technologiczne.Idealnie nadaje się do pracy na parkingu lub w wypożyczalni, dzięki możliwości wprowadzenia dziesięciu cenników, definiowania asortymentu czy ustawiania cenników wg dni tygodnia
Kasę Revo Online polecamy właścicielom sklepów spożywczych, przemysłowych czy minimarketów.Mechanizm drukujący paragony w kasie Revo został zabudowany tak, aby nie dostawały się do niego zanieczyszczenia i okruchy.Revo współpracuje z dedykowaną – dla kas fiskalnych - wagą elektroniczną DS1. Tarowanie i zerowanie szalki ważącej wprowadzane jest z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.
Kasa WP-50 doskonale nadaje się dla handlu obwoźnego, usług świadczonych przez warsztaty samochodowe czy wulkanizacyjne, lekarzy, prawników, fryzjerów czy kosmetyczki. Kasa znajduje zastosowanie również w rejestracji usług budowlanych oraz sprzedaży paliw stałych np. węgla, węgla brunatnego, koksu i półkoksu przeznaczonych do celów opałowych.
Kasa ELZAB Jota E Online 20.479 PLU jest kasą z elektroniczną kopią paragonów o bogatej funkcjonalności. Jest to kasa dedykowana dla mniejszych sklepów spożywczych, sklepów mięsnych, cukierni, piekarni, małej gastronomii, szczególnie tam, gdzie możliwa jest praca w sieci LAN/WAN. Posiada podtrzymanie akumulatorowe, może również pracować zasilana z gniazdka zapalniczki samochodowej.
Nadeszła przyszłość kas fiskalnych. Novitus od zawsze wyznacza standardy, tak jest i tym razem. Przedstawiamy Novitus next Online, pierwszą kasę fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Rozpoczynamy nową erę kas fiskalnych.

 
Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie bardzo zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną wcześniej w segmencie dużych kas systemowych. Bardzo duża baza towarowa, precyzyjne nazewnictwo towarów, komunikacja on-line z komputerem, wiele złącz komunikacyjnych, w tym złącza LAN, RS232 i USB pozwalają stworzyć zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu. Ergonomiczna budowa sprawia, że wielogodzinna praca na tej kasie będzie wygodna i efektywna.
To pierwsza kasa produkowana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji ONLINE. Jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. Można do niej podpiąć szufladę kasjerską, skaner kodów kreskowych, wagę, terminal płatniczy i komputer.W wersji ONLINE posiada dwa porty szeregowe RS232 oraz złącze LAN/Ethernet, służące do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas..
Mobilna kasa fiskalna ONLINE z dotykową, kontekstową klawiaturą zapewniającą intuicyjną obsługę. ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi/ EX to kolejna kasa z najpopularniejszej na rynku linii mobilnych kas dotykowych ELZAB K10. Dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych.Uniwersalna, nowoczesna, solidna.
Przetestowana w skrajnych warunkach atmosferycznych, zarówno w słońcu, jak i na mrozie. Można ją obsługiwać w zimowych rękawiczkach. Posiada wymienną baterię o dużej pojemności.
Kasa fiskalna online DATECS WP-25 została zaprojektowana do pracy w małym punkcie sprzedaży wszędzie tam gdzie miejsce jest bardzo ograniczone.Dopracowana konstrukcja urządzenia, bogaty wachlarz interfejsów komunikacyjnych i funkcji dodatkowych urządzenia sprawia, że staje się ono doskonałe do małych sklepów i placówek usługowych - gabinety lekarskie i stomatologiczne, salony fryzjerskie, kosmetyczne i kosmetologiczne, kioski, małe sklepy spożywcze, piekarnie, cukiernie, sklepy odzieżowe.
Kasa Posnet NEO Online doskonale sprawdza się w sklepach średniej wielkości lub marketach spożywczo-przemysłowych, ale również w sklepach osiedlowych, minimarketach czy delikatesach. Często jest wybierana przez właścicieli sklepów mięsnych, pasmanteryjnych lub monopolowych. Polecamy ją także do średnich lokali gastronomicznych, piekarni i cukierni.
Jej użytkownicy najbardziej cenią sobie w tym urządzeniu multifunkcyjność i wręcz legendarną odporność.
iPOS to urządzenie fiskalne, terminal płatniczy i system sprzedażowy w jednym. Dzięki niemu spełnisz obowiązek fiskalizacji i otrzymasz funkcje, które pozwolą Ci na efektywną pracę. Każdy model posiada ekran dotykowy, dzięki czemu pracujesz tak wygodnie i łatwo, jak na smartfonie.  Dodanie asortymentu zdalnie. IPOS WEB -Nie musisz pojechać do punktu i podłączyć kasę do komputera z zainstalowanym odpowiednim oprogramowaniem. Posiadaa wbudowany moduł GSM zapewniający łączność bezprzewodową. Możesz go też podłączyć do własnej sieci poprzez wifi lub złącze ethertnet.
Przykładowy fragment naszej oferty :

Novitus One online

Od : 1790,00 zł netto 

 Szybką, dziecinnie prostą edycję wszelkich parametrów kasy zapewnia pełna klawiatura ekranowa, taka sama jaką spotykamy na tabletach czy w komputerach. Ewidencja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur i wysyłanie ich na e-mail, swobodna edycja i parkowanie paragonów, to tylko niektóre funkcje kasy ONE, których nie znajdziesz w innych kasach fiskalnych. Chcieliśmy dać naszym klientom coś nowego, lepszego, coś, czego będą używać efektywnie i z przyjemnością.

        3199,00 zł netto

 

+ IPOS Web Od : 49,00 zł netto miesięcznie

        1499,00 zł netto

 

+ IPOS Web Od : 49,00 zł netto miesięcznie

IPos Smart+

   Dostępny również w najmie długoterminowym  36 m-cy

                 

                 Od : 129,00 zł netto miesięcznie

 

            + IPOS Web 79,00 zł netto miesięcznie

 

                   + 39zł opłata aktywacyjna 

IPos Pocket

   Dostępny również w najmie długoterminowym  36 m-cy

                 

                 Od : 49,00 zł netto miesięcznie

 

            + IPOS Web 49,00 zł netto miesięcznie

 

                   + 39zł opłata aktywacyjna 

mobilny IPOS Pocket  to wbudowana kasa wirtualna i terminal płatniczy. System sprzedaży na 3,5" ekranie i klawiaturze terminala. Wbudowana bateria pozwala na cały dzień pracy na jednym ładowaniu. Dodanie asortymentu zdalnie. IPOS WEB -Nie musisz pojechać do punktu i podłączyć kasę do komputera z zainstalowanym odpowiednim oprogramowaniem. Posiadaa wbudowany moduł GSM zapewniający łączność bezprzewodową. Możesz go też podłączyć do własnej sieci poprzez wifi. Z uwagi na przepisy fiskalne Terminal dostępny tylko dla niektórych branż.

Kasa Offline dostępna w sprzedaży  do 31-12-2022 r lub wyczerpania zapasów.